DĖL UGDYMO PROCESO ĮSTAIGOJE ATNAUJINIMO NUO GEGUŽĖS 18 D.
2020-05-14
DĖL UGDYMO PROCESO ĮSTAIGOJE ATNAUJINIMO NUO GEGUŽĖS 18 D.

Mieli tėveliai,

Šis laikotarpis, tai didelių iššūkių metas  visiems. Kreipiamės į Jus, siekdami bendrų susitarimų dėl vaikų vedimo į darželį nuo 2020 05 18. Įvykdžius apklausą, matome, kad tikrai vaikučių sulauksime. Todėl duris atveriame ir dirbsime. Kadangi karantinas – veskite vaikučius, kuriems būtinas darželis. Jeigu nevesite vaikučio – mokėti tikrai viso karantino metu nereikės. Mokytojos apklaus Jus kiek vaikučių žada ateiti nuo pirmadienio,  turime žinoti, nes turime užsakyti maistą.

 Informuojame Jus, kad tam tikra tvarka įsigalios kitaip nei įprastame režime:

Įstaiga nuo 2020 05 18 karantino metu dirbs nuo 7:00 iki 17:30 val. Nebus prailgintų grupių, nes negali vaikučiai būriuotis iš skirtingų grupių.

Nerekomenduojama vesti:

•     Vaikų, kurie turi lėtinių ligų Sveikatos apsaugos ministro 2020 03 23 įsakyme V-483 numatytame apraše numatytame apraše, kurį Jums prisegame;

•     Vaikų, kurie gyvena kartu su asmenimis, priskirtais rizikos grupėms (60 metų ir vyresniais arba sergančiais lėtinėmis ligomis, nurodytomis tame pačiame apraše).

Nepriimsime:

•     Vaikų, kurių kūno temperatūra atvykimo metu bus aukštesnė nei 37,3 arba turės išorinių ligos požymių (pasunkėjęs kvėpavimas, sloga, čiaudulys, kosulys).

Vykdant vaikų priėmimą bus laikomąsi tokios tvarkos:

•     Vaikus lydintys asmenys turi turėti veidą ir nosį dengiančias priemones.

•     Priėmimas bus vykdomas prie įstaigos durų. Vaikus pasitiks įstaigos darbuotojas, dėvintis apsaugos priemones, todėl labai prašome paaiškinti vaikams iš anksto šią procedūrą, kad nesukelti didelio streso. Darbuotojas dėvės kaukę ir bekontakčiu termometru matuos temperatūrą.

•     Susidarius didesniam atėjusių skaičiui, prašome laikytis saugių atstumų.

•     Atidaromos ne visos grupės,  todėl prie durų Jūs būsite nukreipti į Jums priskirtą grupę. Informuojame, kad galimai pedagogai ir padėjėjos  gali būti kitos nei buvo iki karantino. Apie neatvykimą ir su vaiko sveikata susijusią informaciją, kuri aktuali priėmimui, taip pat labai prašysiu informuoti mokytojas arba el paštu: sadute@gmail.com

•     Ugdymo proceso metu išryškėjus bent menkiausiems vaiko sveikatos negalavimams Jūs būsite informuoti ir turėsite skubiai paimti vaiką iš įstaigos.

•     Prie visų įstaigos įėjimų bus padėtos dezinfekcinės priemonės, jos prieinamos visiems įeinantiems į įstaigą. Prašome jomis naudotis.

•     Vaikai į lauką bus vedami atskiromis grupėmis. Kiekvienai grupei, kad apsaugoti nuo bendrojo kontakto su kitais vaikais, priskirti atskiri išėjimai. Jie dezinfekuojami bus kas 2 val.

•     Laikysimės visų saugumo ir numatytų higienos normų.

Labai tikimės susitarimų ir kad padėsite mums apsaugoti ir vaikus, ir vieniems kitus. Pasikeitimų gali būti kasdien dėl esamos situacijos, bet padarysime viską, kad kuo anksčiau apie juos sužinotumėte. 

  

Priedai:
ĮSAKYMAS
DĖL IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ORGANIZAVIMO BŪTINŲ SĄLYGŲ (V-1116)
Nuorodos